Konie Klimkówka

Jazda na krytej ujeżdżalni

Odwiedziny

Dzisiaj59

Kto jest online

1
Online

poniedziałek, 18, marzec 2019 18:49

Nasi partnerzy

    

    

Bryczką do ślubu powozem,imprezy okolicznościowe

Cart

Imprezy integracyjne

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne, dzieci, młodzież i osoby dorosłe do odwiedzenia naszej stajni.

Proponujemy przejażdżki wierzchem, bryczką lub wozem drabiniastym, naukę obchodzenia się z koniem w stajni, obserwacji jego zachowań i reakcji.

Dodatkowymi atrakcjami mogą być gry i zabawy na krytej ujeżdżalni lub placu, mecze piłki siatkowej, nożnej, itp. Mile widziane sugestie ze strony nauczycieli/ opiekunów lub własny program wycieczki ustalony wcześniej z nami.

Na zakończenie pobytu u nas zapraszamy na ognisko z pieczeniem kiełbasek lub grill .

Oferta dla szkół

Oferta indywidualna

 

Trzy tygodnie temu moja córka była na urodzinach w stajni na Klimkówce. Super zabawa. Były przejazdy na kucykach, gry i zabawy na piasku na krytej ujeżdżalni. Moje córce szczególnie podobało się karmienie koni marchewką i pokonywanie przeszkód, które przeznaczone są do treningu koni. Były pyszne kanapki i oczywiście tort. Wesołe zabawy na piasku, wspólne czyszczenie kucyków sprawiły, że radosny uśmiech nie schodził z twarzy mojej córki. Za rok my tu będziemy świętować. Gorąco polecam.

Mama małej miłośniczki koni

Mój syn był zachwycony. Najbardziej podobała się mu jazda na kucykach i piłka nożna na piasku. Całą drogę powrotną w samochodzie nam o tym opowiadał. Polecam!

Mama Patryka

piątek, 25, listopad 2016